Opis nieruchomości
Witów Płazówka - dwie działki w cenie jednej
Do sprzedania nieruchomość położona w Witowie, na Płazówce, gmina Kościelisko. Składa się z dwóch działek:
- działki widokowej o powierzchni 811 m2
- działki leśnej, o powierzchni 1692 m2.
Działka widokowa ma kształt prostokąta, o wymiarach 48,5 m x 17,5m. Jest położona w trzecim rzucie od asfaltowej drogi - dojazd służebnością gruntową. Działka jest pochyła, położona na południowo-zachodnim zboczu, skąd rozciąga się piękny widok na Tatry. W północnej granicy działki usytuowany jest słup średniego napięcia, innych mediów brak. W tamtym terenie brak gminnego wodociągu i kanalizacji.
Działka leśna nie graniczy z działką o powierzchni 811 m2. Jest pochyła i porośnięta górnie świerkiem.
Dla tego terenu nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Obecnie działka widokowa nie spełnia warunków koniecznych do uzyskania warunków zabudowy.
Spokojna okolica, widok na góry, do centrum Zakopanego 9 km - 15 minut samochodem.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.